„Lizard” nr 32 – rusza preorder!

"Lizard" nr 32 za moment idzie do druku. Pora zatem na preorder – zamów magazyn już teraz i nie płać za przesyłkę! Do 17 marca włącznie koszt wysyłki jest wliczony w cenę magazynu. Dlaczego to robimy? Zakup bezpośrednio w naszym sklepie sprawi, że dola wydawcy będzie odrobinę lżejsza. Wspierajcie nasze niezależne pismo – kupujcie "Lizarda" w sklepie internetowym Audio Cave.

Okładka jasno mówi, co jest tematem numeru – najwięcej miejsca poświęciliśmy zespołowi Breakout, ze wskazaniem na album Blues. Czas na rozmowę z nami znalazł Dariusz Kozakiewicz, który na wspomnianej płycie wtórował Tadeuszowi Nalepie na gitarze. Prócz tego standardowa porcja materiałów na tematy związane z szeroko pojętą klasyką rocka – m.in. ekskluzywny wywiad ze Stevem Hackettem (ex-Genesis), artykuły o Kraftwerk, The Moody Blues, Soft Machine, Agitation Free, Jerusalem, Dream Theater, legendarnej składance Gdynia oraz przegląd katalogu wytwórni Vertigo.

W Empikach magazyn będzie dostępny za około dwa tygodnie. My będziemy realizować wysyłkę jak tylko otrzymamy magazyn z drukarni. Pełen spis treści znajduje się w naszym sklepie internetowym. Tam również można zamówić prenumeratę oraz archiwalne numery pisma.