„Lizard” nr 35 – rusza preorder!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Lizard" nr 35 za moment idzie do druku. Pora zatem na preorder – zamów magazyn już teraz i nie płać za przesyłkę! Do 20 grudnia włącznie koszt wysyłki jest wliczony w cenę magazynu. Dlaczego to robimy? Zakup bezpośrednio w naszym sklepie sprawi, że dola wydawcy będzie odrobinę lżejsza. Wspierajcie nasze niezależne pismo – kupujcie "Lizarda" w sklepie internetowym Audio Cave, klikając w opcji dostawy darmową wysyłkę. I jeszcze jedna dość ważna informacja. Kwartał temu podnieśliśmy cenę magazynu zarzekając się, że w najbliższym czasie tego już nie zrobimy. Niestety nieoczekiwana zmiana stawki podatku VAT z 5% na 8% zmusiła nas do kolejnej korekty. Na okładce widnieje 18 złotych. Mamy nadzieję, że przyjmiecie to ze zrozumieniem.

Magazyn można zamawiać u nas już teraz (o dokładnym terminie wysyłki poinformujemy wkrótce), w sieci EMPiK będzie dostępny za nieco ponad dwa tygodnie. Pamiętajcie, że darmowa wysyłka obejmuje tylko i wyłącznie 35 numer LM!

Link do sklepu – TUTAJ

Okładka jasno mówi, co jest tematem numeru – tym razem najwięcej miejsca poświeciliśmy zespołowi Pink Floyd. Już sama okładka najdobitniej świadczy o tym, że The Wall to dla nas ważna płyta. Prócz tego przyglądamy się ten nagraniom grupy z czasów, gdy kierownikiem formacji był David Gilmour. Prócz dania głównego jest też oczywiście standardowa porcja innych tematów – są wywiady z zespołem Lizard, Fraktale oraz Tatvamasi. A do tego masa tekstów związanych z szeroko pojętą klasyką rocka i jazzu – tematem artykułów są m.in. Klan, Fuzzy Duck, Blind Melon, Sun Ra, Alice Coltrane, Tony Banks (z Genesis), Amon Düül II, Weather Report, Dead Can Dance oraz Skaldowie. Sprawdzamy też klasykę mniej znaną z magicznego 1969 roku. Jest też oczywiście dział recenzji, są felietony i relacje koncertowe. Jak zwykle – dla każdego coś miłego.

Pełen spis treści znajduje się w naszym sklepie internetowym. Tam również można zamówić prenumeratę oraz archiwalne numery pisma, które cały czas objęte są promocją cenową.