„Lizard” nr 40 – rusza preorder

 

 

 

 

 

 

Kończymy pracę nad kolejnym numerem „Lizarda” i jednocześnie informujemy, że magazyn za moment pójdzie do druku. Pora zatem na preorder. Wasze wizyty w naszym sklepie są coraz częstsze, za co bardzo Wam dziękujemy. Przy okazji każdego nowego numeru staramy się jednak zachęcić kolejnych Czytelników do zakupów bezpośrednio u nas, biorąc koszty wysyłki na siebie [w opcji „dostępni przewoźnicy” trzeba kliknąć „darmową dostawę”]. Każdy egzemplarz sprzedany w sklepie Audio Cave cieszy, każdy jest tak samo ważny i każdy przyczynia się do tego, że powstają kolejne numery.

W czterdziestym numerze magazynu daniem głównym jest zespół SBB w najróżniejszych odsłonach (w tym również rozmowa z Józefem Skrzekiem), ale nie zapominamy o innych wykonawcach – rozmawia z nami Maciej Meller (Riverside, Quidam), a my jak zwykle wspominamy o wielu artystach z najróżniejszych stylistyk: Lunatic Soul, Comus, Ginger Baker, Young Generation, Aquila, Björk, The Moody Blues i nie tylko. Przypominamy również katalog niemieckiej wytwórni Brain, kontynuujemy przegląd psychodelicznych płyt (lata 70. i 80.) oraz tworzymy progresywny antykanon. Do tego masa recenzji, m.in. Paul McCartney i Frank Zappa. Po pełen spis treści zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Wspierajcie nasze niezależne pismo – kupujcie "Lizarda" w sklepie internetowym Audio Cave, klikając w opcji dostawy darmową wysyłkę.
.
O dokładnej dacie wysyłki oraz dostępności w Empikach będziemy informować. Pełen spis treści znajduje się w naszym sklepie internetowym. Tam również można zamówić prenumeratę oraz archiwalne numery pisma