„Lizard” nr 41 – rusza preorder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Lizard” nr 41 z darmową wysyłką. Kończymy pracę nad kolejnym numerem i jednocześnie informujemy, że magazyn wkrótce pójdzie do druku. Pora zatem na nasz klasyczny preorder. Wasze wizyty w naszym sklepie są coraz częstsze, za co bardzo Wam dziękujemy. Przy okazji każdego nowego numeru staramy się jednak zachęcić kolejnych Czytelników do zakupów bezpośrednio u nas, biorąc koszty wysyłki na siebie [w opcji „Przewoźnicy” trzeba kliknąć „Darmowa wysyłka gazety”] Każdy egzemplarz sprzedany w sklepie Audio Cave cieszy, każdy jest tak samo ważny i każdy przyczynia się do tego, że powstają kolejne numery.

W czterdziestym pierwszym numerze przypominamy zespół, którego teoretycznie przypominać nie trzeba – The Doors. Wewnątrz numeru znajduje się aż szesnaście stron poświęconych Morrisonowi i spółce. Prócz dania głównego serwujemy masę innych, równie interesujących tematów. Po raz kolejny rozmawiał z nami Józef Skrzek, przepytujemy Anneke van Giersbergen i zespół Bastarda oraz słuchamy co ma do powiedzenia Dominik Strycharski. Do tego badamy polski folk (i folk rock) z lat 60. i 70., przypominamy „Tales From The Artichoke Wood” grupy Lizard, odświeżamy jedyny album grupy Writing On The Wall, na tapecie mamy europejskie fusion, wracamy do składanek New Order, Arthur Brown rozpala z nami ogień, po raz trzeci pod lupą jest psychodelia, a do tego sprawdzamy czy post-punk i rock progresywny mają punkty styczne. Udajemy się też na poszukiwania płyt winylowych z PRL-u, a z lat pięćdziesiątych macha do nas Dizzy Gillespie i Charlie Parker. Do tego wszystkiego masa recenzji. Po pełen spis treści zapraszamy do naszego sklepu internetowego, tam również możecie zamówić prenumeratę oraz archiwalne numery pisma.

Wspierajcie nasze niezależne pismo – kupujcie „Lizarda” w sklepie internetowym Audio Cave, w opcji „Przewoźnicy” klikając „Darmowa wysyłka gazety”. Wysyłkę magazynu planujemy na 18 czerwca, natomiast w Empikach powinien się pojawić w okolicy 24 czerwca.