Lizard Magazyn

Jednym z projektów, które prowadzimy i z którego jesteśmy naprawdę dumni jest kwartalnik "Lizard Magazyn". Jest on wydawany nieprzerwanie od 2010 roku. „Lizard” to jedyny w Polsce magazyn dla fanów szeroko pojętej muzyki rockowej, który nacisk kładzie przede wszystkim na klasykę tego gatunku. Na polskim rynku nie było dotąd pisma, które oferowałoby informacje o ambitnych gatunkach muzyki rozrywkowej – rock, jazz, blues czy awangarda. My staramy się istniejącą lukę wypełnić.

W naszych muzycznych podróżach skupiamy się przede wszystkim na obszernych artykułach autorskich. One są podstawą każdego naszego numeru. Są to zarówno wywiady, jak i przede wszystkim artykuły przekrojowe oraz monograficzne, zestawienia czy rankingi. Piszemy o ważnych płytach, analizujemy zagadnienia problemowe, bierzemy pod lupę konkretne gatunki muzyczne. I nie tylko. Każdy numer to również relacje koncertowe, masa recenzji płytowych oraz książkowych. Dodatkowo do każdego numeru gazety dołączamy płytę kompaktową i jednocześnie staramy się, by zawierała ona premierowy materiał.

Zainteresowanych czasopismem odsyłamy do strony internetowej – "Lizard Magazyn", a jeśli ktoś ma ochotę nabyć aktualne lub archiwalne numery pisma, to powinien odwiedzić nasz sklep internetowy.

 

Numery archiwalne "Lizard Magazyn":

Share Button