„Lizard” nr 36 – rusza preorder

"Lizard" nr 36 za moment idzie do druku. Pora zatem na preorder – zamów magazyn już teraz i nie płac za przesyłkę! Do 20 marca włącznie koszt wysyłki jest wliczony w cenę magazynu. Dlaczego to robimy? Zakup bezpośrednio w naszym sklepie sprawi, że dola wydawcy będzie odrobinę lżejsza. Wspierajcie nasze niezależne pismo – kupujcie "Lizarda" w sklepie internetowym Audio Cave, klikając w opcji dostawy darmową wysyłkę.

Okładka jak zwykle mówi, co jest tematem numeru – tym razem najwięcej miejsca poświęciliśmy zespołowi The Beatles. Wielka Czwórka przestała istnieć pięćdziesiąt lat temu, więc to idealny moment, by wrócić do ich muzyki. Wiosenny numer "Lizarda" to również rozmowy (Russ Ballard i Bob Henrit z Argent, Jazzpospolita i Łukasz Ojdana) oraz standardowa porcja materiałów związanych z szeroko pojętą klasyką rocka i jazzu – m.in. Tadeusz Woźniak, Far Out, Wayne Shorter, Robert WyattSubject Esq., Sahara, Simon & Garfunkel, David Bowie, Voivod. Jest także obszerny przegląd katalogu wytwórni Harvest. A do tego rzecz jasna dział recenzji, felietony i relacje koncertowe. Jak zawsze – dla każdego coś miłego.

W Empikach magazyn będzie dostępny za nieco ponad dwa tygodnie. My będziemy realizować wysyłkę jak tylko otrzymamy gazetę z drukarni. Pełen spis treści znajduje się w naszym sklepie internetowym. Tam również mozna zamówić prenumeratę oraz archiwalne numery pisma.