„Lizard” numer 34 już w sprzedaży

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Lizard" nr 34 za moment idzie do druku. Pora zatem na preorder – zamów magazyn już teraz i nie płać za przesyłkę! Do 18 września włącznie koszt wysyłki jest wliczony w cenę magazynu. Dlaczego to robimy? Zakup bezpośrednio w naszym sklepie sprawi, że dola wydawcy będzie odrobinę lżejsza. Wspierajcie nasze niezależne pismo – kupujcie "Lizarda" w sklepie internetowym Audio Cave.


Okładka jasno mówi, co jest tematem numeru – tym razem najwięcej miejsca poświęciliśmy zespołowi King Crimson. Głównym bohaterem magazynu jest pierwszy album tego zespołu, ale przyglądamy się również tekstom tej formacji oraz wybieram najciekawsze okołokarmazynowe płyty. Udało nam się też złapać Pata Mastelotto, który znalazł dla nas kilka chwil, by poopowiadać nie tylko o swoim karmazynowym życiu. Prócz tego publikujemy również rozmowy m.in. z Devinem Townsendem oraz przepytujemy Johna Dyera Baizleya z grupy Baroness. A do tego standardowa porcja materiałów związanych z szeroko pojętą klasyką rocka – tematem artykułów są m.in. Can, Amon Düül, Dżamble, The Byrds, Halina Frąckowiak i SBB, Weather Report, Tony Williams oraz Van der Graaf Generator. Sięgamy te z po płyty znajdujące się na styku awangardy i rocka. Jak zwykle – dla każdego coś miłego.


W Empikach magazyn będzie dostępny za około dwa tygodnie. My będziemy realizować wysyłkę jak tylko otrzymamy magazyn z drukarni. Pełen spis treści znajduje się w naszym sklepie internetowym. Tam również można zamówić prenumeratę oraz archiwalne numery pisma.